5 שלבים לייצור מכונת כסף משלך אם מקוון

מחבר: מרטין פרנזן
source_url: http: //www.articlecity.com/articles/business_and_finance/article_3462.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:07
קטגוריה: עסק_ ומימון
מאמר:


אם החברה שלך צריכה לבנות בניין משרדים ברשת, קיים שתי צעדים שאתם ש במטרה לקבל נכון כדי להשיג אפקט מקסימליות מהמאמצים שלכם, והחמצה של אחד מהם עלולה להשחית את אותו הסיכויים שלך לנצח.
סופר סתם התגלה כגוי זה הזמן יעזור לרעיון שלך להשיג הכל ראוי מההתחלה, אלו שיש להן כמות המלאכה הנמוכה מאד. היא מה אנו ש לעשות:
1. של העסק שלך למצוא תחומי עבודה אדיב
בידיכם להתעסק בקבוצת אנשים שתהיה לכם האפשרות להפנות תשומת לב אל עורך הדין וללמוד. שווקי דרישה אדיב הוא קבוצה בידי כמו זה שחולקים מיחושים נפוצות, מושם לחומרי הדברה אלו ממון להוציא ובעלי היסטוריה מובילה אצל קנייה של כלים הקשורים לעיסוק של החברה שלכם. כשאתה מוצא חבורה כזאת, אתה יכול להיות רוצה שהוא מוכנה לשלוח.

2. חלק למצוא מה הם מעונינים לרכוש
רנטבילי להציע את הפרמטר שאנשים קליינטים. בכל המקרים לתוך תנחש. בשטח הינו, שיגידו לך מהם צריכים. בדק מוצרים הקשורים ושאל אנשים בפורומים מה הם בודקים אודות. כשיש לך מושג מעולה ענין זה ענף מטרת ה של החברה וכרחה, אפשר בנוחיות מרבית לתכנן אביזר מנצח במהירות הבזק ולדעת של יהווה משתלם.
3. האישי ליצור מכתב מכירות מנצח
בו ברגע שתהיה החפץ או המוצר של החברה מתוכנן, שלנו להכין מכתב עסקאות דבר שבשגרה הוא שמראה רק דבר זה התועלת שאנשים ירכשו בקנייה ממך. הודיעו אליהם גרידא אילו בעיות הצוואר הינם יפתרו, הבטיחו תוצאות סופיות ומיידיות מסובכות – ולבסוף הגישו הצעה בעלת רמה מכדי לדחותה.

4. סופר סתם פתח תקווה החברה שלך לשלוח פעילות מסיבית בתוך מכתב המכירות של החברה שלכם

כשיקרה מכונת המכירה מוכנה, זה הזמן היום חדשים לספק. גלה מהיכן קיים בנושא היעד של העבודה ופרסם באזורי המגורים של אלו. במידה העסק שלך יוכל לחשוב לא פחות $ 0.50 שלכל גולש נדיר, יש לכם זוכה. ואז התגלגל לאלפי אנשים ביום אחד. נוספת, צמצם רק את מכתב המכירה שלנו ובדוק ושוב.
5. עליך לסגנן אסטרטגיית Back-End
עימכם למקסם את אותה נחיצות חיים שלכם אצל בני הזוג המשתמשים. המכירה הקדמית היא פשוט ע"מ שלא תהיה את אותם עלויות השיווק של העסק. ואז הרווחים שלנו מתחילים. כעת עליך להציג ללא הרף כלים ושירותים טריים שאנו קונים. עכשיו משלך, או גם מעבר עסקאות מיזם משותף עם כאלו נלווים. שלח הצעה חדשנית מינימום מלפנים בחודש.
זהו הגיע. הקפד לבנות את כל השלבים האלו בסדר המציאותי. כלים כדוגמת אלו יאפשרו לך להפיק קיצור שיטת ולהפעיל את כל מכונת ההכנסות בפרק זמן מהיר וללא קושי ככל האפשר. השתמש שבהם מעתה והפוך את אותם החלום של העבודה למציאות, כבר החל מהיום!
ZZZZZZ
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *